Outdoorové kalhoty, oblečení Fjallraven do nečasu

Při procházkách či práci v lese, kempování, stanování, či houbaření oceníte kvalitní outdoorové oblečení Fjallraven. Mezi nejoblíbenější součásti outdoorového oblečení Fjallraven patří outdoorové kalhoty, které Vás chrání nejen proti chladu. V lesním terénu, který je vzdálený od civilizace, vás může zastihnout nečekaný silný déšť či přeháňka. Moderní outdoorové kalhoty jsou ušity z funkčních lehkých materiálů, jež odolávají mnoha nástrahám outdoorového terénu. Déšť v lese s sebou obvykle přináší návaly bahna, které znečišťují vaše kalhoty. Při nečekaném návalu deště vám lehké a voděodolné outdoorové kalhoty Fjallraven usnadní pohyb v terénu a ochrání vás před prochladnutím. Nepříjemné mohou být i poryvu větru, který je předzvěstí blížící se bouře. Než najdete bezpečný úkryt, měly by vás přes větrem chránit outdoorové kalhoty Fjall Raven i outdoorová bunda. Než se vypravíte do lesa, vyberte si outdoorové kalhoty a bundy, ušity z funkčních nešustících materiálů. V lese se budete moci maskovat a chovat se tiše jako malá myška.

Pracovníci horské služby se občas setkávají s podchlazenými turisty, jež na horách zastihla nečekaná bouře. Podcenili outdorové oblečení a vyšli si ven nalehko, bez kvalitních outdoorových kalhot a bundy.
Naším tipem pro outdoorové aktivity, sport a pohyb venku jsou prodyšné outdoorové kalhoty Fjallraven Fors. Pohodlnost, lehkost a prodyšnost dělá z outdoroových kalhot Fors ideální oblečení na túry a pobyt v přírodě. V kombinaci s kvalitními outdoorovými botami a outdoorovou bundou jsou praktickou sadou, která by neměla chybět ve vašem batohu při pobytu v lese.

Comments are closed.

OK365.cz Internetový magazín

Rubriky

Archiv: