marketingpr

Záleží na značce nářadí?

Každý správný kutil by se měl obklopovat kvalitním nářadím, protože i výsledek práce často na pracovních pomůckách závisí. Člověku se lépe pracuje s nářadím, na které se může spolehnout za všech okolností. Pokud ovšem používá ne zcela kvalitní a podřadnější výbavu, můžou se pak tyto nedostatky odrazit i na konečném výrobku. Proto je častokrát výhodnější investovat do pořádného nářadí, které nás nezklame a ušetří spoustu času, který bychom mohli ztratit, kdybychom výsledek naší usilovné práce museli neustále opravovat nebo předělávat kvůli používaným nástrojům.

Například značka Extol nabízí velký výběr elektrického, aku i ručního nářadí. To je rozděleno do tří skupin, které se od sebe liší především tím, pro koho a k čemu je určena. Vyberou si tedy profesionálové, kteří jej potřebují denně ke své práci, ale i laikové. Pokud potřebujete něco trošku jiného, možná jsou pro Vás ty pravé pomůcky značky Dremel, které mají tradici již několik desetiletí. Specializují se především na nářadí rotačního typu, které se vyznačuje vysokou rychlostí, a tím usnadní Vaši práci.

Pokud se zaměříme na profesionální řemeslníky, je tu pro ně společnost Ryobi, jejíž nářadí uspokojí právě odborníky, pro které by měla být kvalita jejich náčiní na prvním místě. Jelikož závisí na jejich živobytí, je důležité, aby zákazníkům odvedli tu nejlepší možnou práci. Měli by proto velmi dbát na značku, kterou kupují. Pokud se jedná o elektrické nářadí, patří mezi špičkové zboží náčiní značky Aeg. Na výběr je mezi vrtačkami všeho druhu, pilami a dalšími nástroji, se kterými budete moci opracovávat jakýkoliv materiál. Překážkou pro Vás nebude dřevo ani kov.

SMnářadí

Michaela Jánová
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika
IČ: 02221888
DIČ: CZ8156104022

Čištění a kontrola komínů

Kominictví bylo velmi oblíbené řemeslo, které s sebou přinášelo jistou tradici. A dokonce jsme kominíky dříve mohli i běžně vidět chodit po ulicích ve svých černobílých uniformách a kominickou štětkou v ruce. Mělo to své kouzlo, které měli lidé vždy rádi. Bohužel dnes už je jen málo jedinců, kteří se jdou učit tomuto krásnému oboru. Je také možné, že když je lidé viděli pohybovat se městem, nezapomínali tak na své povinnosti komínů se týkajíc.

Dnes se už jen hrstka lidí rozpomene, že nějaký komín vůbec má. A i když je zřídka kdy používán, nemění to nic na tom, že musíme dodržovat jisté normy, které souvisejí s jeho pravidelnou údržbou. Pro klidné spaní bychom měli mít papír, jenž nás osvědčuje, že máme komín v naprostém pořádku a neohrožuje zdraví nás, ani nikoho jiného. Jde přece jen o to, že si ho necháme pečlivě prohlédnout a zkontrolovat od lidí, kteří o jeho stavu mohou podat odborný posudek.

Když se nám zdá, že je vše v pořádku a bez chybičky nemusí to vždycky znamenat, že to tak opravdu je, zejména pokud se jedná zrovna o komíny. Pokaždé když se stalo nějaké neštěstí způsobené zanedbáním, majitelé neměli ani ponětí, že je něco v nepořádku. Přitom tomu mohli docela jednoduše zabránit. Kdyby včas zasáhli a komín nechali vyčistit nebo zpravit, obešlo by se všechno bez zbytečných komplikací. Stačí se jen obrátit na kvalifikovaného živnostníka nebo firmu. Například v Brně je pořád kominictví více než dost a ceny jejich služeb se nepohybují tak vysoko, abychom kvůli tomu riskovali.

KOMÍNY PLACHÝ – Stavební a řemeslné práce s.r.o.
Šámalova 2904/21
Brno – Židenice
615 00
Česká republika

Rekonstrukce koupelny v Brně?

Nejspíše každý z nás si přeje mít moderně a zajímavě vybavený interiér svého domu nebo bytu. Tedy tak, abychom se cítili vždy pohodlně a byli na svůj domov náležitě pyšní. Avšak zatímco věnujeme až příliš času výběrem kuchyňské linky či sedací soupravy, zapomínáme velmi často na koupelnu. Většinou lidé nechávají rekonstrukci koupelny až na posledních příčkách svého seznamu. Přitom koupelna je, samozřejmě nepočítaje ložnici, poslední místnost, kterou navštěvujeme před ulehnutím ke spánku a zároveň první místnost, kam zamíříme ráno po probuzení. Je tedy dle mého názoru velmi důležité, aby tato místnost byla zařízena dle Vašich představ a nerozhodovalo o ní jen množství odložených peněz.

Ovšem když už se rozhodnete, že dodáte své koupelně novou vizáž, přichází obvyklá otázka. Kde v Brně sehnat profesionální obkladačské práce? Odpověď je až překvapivě jednoduchá. Jaroslav Troneček provádí nejen obkládání stěn, pokládku dlažby, lepení mozaiky, ale i mnoho dalších služeb, které vnesou do Vaší koupelny zcela nový život. Záleží pouze na Vás a Vašich představách. Vaše přání bude naším rozkazem. Výhod je více než celá řada a garancí je spokojenost a naprosto precizní práce. Vaše koupelna ožije novými barvami, tvary, neokoukanými motivy a úsměvem na Vaší tváři. Vše je prováděno s naprostou přesností a maximální spolehlivostí. A když si sami nebudete vědět rady a nápady se Vám zrovna nepohrnou, nebojte se svěřit do zkušených rukou profesionála. Můžete se nechat inspirovat předchozími pracemi nebo si nechat přímo poradit. Z každé koupelny, ať už malé nebo větší, se dají udělat nemalé zázraky, které vykouzlí úsměv na tváři každý den.

Jaroslav Troneček
(+420) 776 397 679 info@tronecek.cz Sabinova 2
61600 BRNO – Žabovřesky

Více zde: http://www.tronecek.cz/

Rekonstrukce domů a bytů

Naše společnost se vyznačuje dlouhou tradicí působení v oboru stavebnictví a rekonstrukce. Existujeme již více jak dvacet let. Oblast našeho působení je primárně Brno a okolí. Zaměřujeme se primárně na rekonstrukce bytů Brno. Rekonstrukce domů Brno. Rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce koupelen. Oprava a pokládka podlah. Malířské a natěračské práce. Montáž sádrokartonu. Demolice. Elektroinstalace. Vodařské a topenářské práce.

Nejčastěji naši zákazníci poptávají rekonstrukce bytů Brno a rekonstrukce domů Brno. Cena celkové rekonstrukce bytů Brno nebo rekonstrukce domů Brno závisí na použitých materiálech a na náročnosti stavby. Rekonstrukci bytů Brno nebo rekonstrukci domů Brno provádí naši zkušení zaměstnanci, kteří mají mnoho let zkušenost s tím, jak provést rekonstrukci bytů Brno nebo rekonstrukci domů Brno, aby byl výsledek perfektní a vydržel po dlouhé generace. Nejčastěji realizujeme zakázky na klíč. Z toho důvodu poskytujeme komplexní služby. Jsme schopni zákazníkovi provést kompletní rekonstrukci bytu Brno nebo rekonstrukci domu Brno, zapojit elektroinstalaci, vymalovat atd. Dále jsme schopni provést rychlé přestavby a dostavby rekonstrukce bytů Brno nebo rekonstrukce domů Brno. Do této kategorie patří například zateplení fasády atd.

Navštivte nezávazně naši společnost a probereme společně vaši poptávku. Poté vám vypracujeme projektovou dokumentaci. Zajistíme potřebné revizní zprávy na veškeré naše výrobky. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce. Chceme vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků. Vytváříme takové výrobky, které přečkají generace.

Centrum estetické péče

Centrum estetické péče v brně Aesthea nabízí svým zákazníkům jedinečnou péči o obličej a celé tělo. Centrum estetické péče spolupracuje s odbornými lékaři a nabízí nejmodernější kosmetické postupy. Centrum estetické péče Aesthea poskytuje řadu kosmetických služeb a poradenství. Mezi oblíbené služby v estetickém centru patří například trvalé epilace, bělení zubů nebo neinvazivní liposukce. Pokud chcete hýčkat svoje tělo, připadat si krásnější nebo poradit ohledně kosmetiky, nezapomeňte kontaktovat naše centrum estetické péče.

Mezi jednu z nejmodernějších a velmi oblíbených služeb našeho centra estetické péče patří tzv. diamantová mikrodermabraze. Jedná se o inovativní metodu peelingu, která inovačním způsobem revitalizuje pleť, pokožka je pak čistší, jasnější a hladší. Diamantová mikrodermabraze je bezbolestná peelingová metoda, která odstraňuje vrstvu staré zrohovatělé kůže, bělí pigmentové skvrny, zmenšuje rozšířené póry a pomáhá pleti vypadat mlaději a svěžeji.

Při diamantové mikrodermabrazi se obnovuje růst zdravých kožních buněk, pleť se regeneruje, prokrvuje a zpomaluje se tak její stárnutí. Po provedení diamantové mikrodermabraze se výrazně zlepší funkce kůže vstřebávat výživnou kosmetiku dále nanášenou na pleť.

Diamantová mikrodermabraze probíhá bezbolestně a příjemně. Pleť je pomocí pomalého pohybu nástavce s jemnými částečkami krystalů diamantu zbavována odumřelé kůže. Drobné částečky kůže jsou středem sondy odsávány a pleť tak zůstává čistá, bez nánosů staré zrohovatělé kůže. Působením sondy se povzbuzuje funkce lymfatického systému, stimuluje se krevní oběh a pleť se detoxikuje. Diamantová mikrodermabraze v našem centru estetické péče podporuje vznik nových kolagenových vláken v pokožce, čímž dochází k celkovému omlazení Vaší pleti

Truhlářská výroba

Naše společnost se truhlářství Brno zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou podle Vašich požadavků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, protože si uvědomujeme, že každý má jiné potřeby a těm chceme vyhovět. Navrhneme Vám tedy takové technické řešení, které pro Vás bude nejvhodnější.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a doporučí nás dále. Nabízíme proto pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu a rychlost, s jakou Vám poskytneme naše služby. Zaměstnáváme odborníky s dlouholetou zkušeností v oblasti zpracování dřeva, jeho opracování. Nabízíme výrobky do exteriéru zahrady jako je například zahradní nábytek, masivní lavice a příslušenství do parků, pergoly, altány, zahradních chatky a další stavby na zahradu. Dále nabízíme výrobky na míru do interiéru.

Naše společnost nejčastěji zpracovává akát, ale také dub, buk, jasan a pro zakázkový nábytek borovici a smrk. Akátové dřevo má tu výhodu, že je velmi odolné proti povětrnostním podmínkám, dále je trvanlivé, má vysoký obsah silice a velkou hustotu na metr krychlový.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou. My Vám zpracujeme návrh a pustíme se do práce. Díky vhodně zvoleným technologiím a kvalitní povrchové úpravě Vám nábytek vydrží dlouhá desetiletí.

Designové radiátory

V našem internetovém obchodě naleznete velká výběr z moderních designových radiátorů, které jsou nejenom praktické, ale i designově promyšlené. Cílem našeho projektu je přetvořit topná tělesa v radiátory designově neotřelé, které dodají interiéru na kráse a propojí se v nich účelnost se vkusností.

Náš internetový obchod se snaží dodat do vašich domácností designové radiátory, které zahřejí tělo a potěší oko. Výběr radiátorů není třeba podcenit, protože se jedná o výrazný prvkem interiéru s velkou plochou, který může designově vyzdvihnout, ale také zkazit, celý prostor interiéru. Výběrem vhodného designového radiátoru do vašeho domova či kanceláře ukážete, že vám záleží i na detailech a chcete, aby prostor fungoval jako jeden stylově funkční celek.

Pokud vám připadá, že některým vašim místnostem chybí šmrnc, je možné to napravit umístěním vhodného designového radiátoru, který bude přesně odpovídat stylu interiéru a spojí se v něm tak krása s užitečností. Nemusíte se při výběru topných těles držet zajetých kolejí, zaměřujeme se kromě topných těles v klasické bílé barvě také designové radiátory netradičních zajímavých tvarů a barev, takže si budete moci vybrat design přesně podle vašeho vkusu a přání.

Radiátory jsou vyráběny v České republice firmou s dlouholetou tradicí. Každé topné těleso je pečlivě zkontrolováno a opatřeno antikorozní kataforézní úpravou, která zajistí dlouhou trvanlivost výrobku s 5letou garancí.

Při výběru designového radiátoru ideálního přesně pro vás je vhodné prohlédnout si naši nabídku radiátorů podle fotografií. Zvolíte si tak nejlepší typ radiátoru pro vaše potřeby a také druh připojení tepelného zařízení. Naše radiátory designové jsou vždy jedinečné, dodací termíny se tedy mohou blížit k 6 týdnům.

Nízkoteplotní chlazení

Nemáte možnost vykopat si vlastní vinný sklípek, ale zavírání vín do skříně v obyváku se Vám nechce, nabízíme řešení – nízkoteplotní chlazení vinoték. Klimatizační jednotky s nízkoteplotním chlazením umí chladit (i přitápět) v rozsahu na +18°C až +12°C, jsou tak vhodné do sklepů, skladů vín či květin, ale hodí se i pro chlazení potravinových provozů nebo výroben.

Takto upravená klimatizace udrží požadovanou teplotu po celý rok, což je u vinných archivů důležité. Teplota pro uložení vín je v rozmezí 10° až 15°C podle druhu.

Jednoduchá obsluha

Obsluha klimatizace je snadná a zvládne jí téměř každý. Pomocí regulace si uživatel nastaví požadovanou teplotu v místnosti. Důležité je potom zamezit ovlivňování teploty v místnosti, okolním prostředím. Je tedy nutné uzavřít místnost (zavřít okna i dveře), utěsnit případné netěsnosti a systém klimatizace se již o vše postará.

Výhodou takovéto klimatizace je že nejen udrží po celý rok požadovanou teplotu v místnosti, ale navíc i při provozu odvádí vlhkost z dané místnosti. Klimatizační jednotka se sama dokáže postarat o regulaci kondenzačního tlaku pomocí automatické regulace otáček ventilátoru venkovní jednotky.

Montáž klimatizace

Každé montáži klimatizace předchází důkladné zaměření celé místnosti, což je důležité k výpočtům jako je výpočet tepelných ztrát a zisků. Dle všech výpočtů, které jsou provedeny, se vytvoří návrh optimálního technického řešení, který je poté zákazníkovy předložen ke schválení společně s vypracovanou kalkulací. Po schválení již nic nebrání tomu mít nízkoteplotní chlazení a s ním i dobře uchovaná vína.

Revitalizace panelových domů

V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti a zaměstnáváme praxí prověřené odborníky, u kterých máme záruku, že svou práci odvedou přesně, jak mají, tedy kvalitně a včas.

Revitalizace panelových a bytových domů je v poslední době často diskutované téma, protože se díky kvalitně provedené revitalizaci podaří prodloužit životnost panelového nebo bytového domu. To se samozřejmě projeví i na pozdějších nákladech na údržbu. Revitalizace panelových domů promění Vaše bydlení v panelovém domě v bydlení luxusní. Už dávno neplatí, že v panelovém bytě je nižší kvalita bydlení. Kvalitně provedená revitalizace panelového domu se projeví také na nižších nákladech za energie, což je v případě celého panelového domu nezanedbatelná úspora. V souvislosti s revitalizací panelových domů instalujeme také nové kotle.

Součástí revitalizace panelového domu je i jeho zateplení. Zateplení se provádí v kombinaci s instalací plastových kvalitních oken, které zamezují tepelným ztrátám a dále snižují energetickou náročnost panelového domu. Dobře provedené zateplení panelového domu zlepší akumulační schopnosti domu, což znamená, že v zimě zůstane v bytech teplo a v létě naopak nebudou vnitřní byty přehřáté. Dále díky zateplení může dům dýchat, což vede ke snížení vlhkosti uvnitř.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má individuální potřeby a požadavky, proto ke každému také takto přistupujeme. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat.

Kontaktujte společnost A-Z stavby Blažek s.r.o. ještě dnes, větší odborníky v oblasti revitalizace a zateplení panelových domů nenajdete!

Designové radiátory

V našem internetovém obchodě naleznete velká výběr z moderních designových radiátorů, které jsou nejenom praktické, ale i designově promyšlené. Cílem našeho projektu je přetvořit topná tělesa v radiátory designově neotřelé, které dodají interiéru na kráse a propojí se v nich účelnost se vkusností.

Náš internetový obchod se snaží dodat do vašich domácností designové radiátory, které zahřejí tělo a potěší oko. Výběr radiátorů není třeba podcenit, protože se jedná o výrazný prvkem interiéru s velkou plochou, který může designově vyzdvihnout, ale také zkazit, celý prostor interiéru. Výběrem vhodného designového radiátoru do vašeho domova či kanceláře ukážete, že vám záleží i na detailech a chcete, aby prostor fungoval jako jeden stylově funkční celek.

Pokud vám připadá, že některým vašim místnostem chybí šmrnc, je možné to napravit umístěním vhodného designového radiátoru, který bude přesně odpovídat stylu interiéru a spojí se v něm tak krása s užitečností. Nemusíte se při výběru topných těles držet zajetých kolejí, zaměřujeme se kromě topných těles v klasické bílé barvě také designové radiátory netradičních zajímavých tvarů a barev, takže si budete moci vybrat design přesně podle vašeho vkusu a přání.

Radiátory jsou vyráběny v České republice firmou s dlouholetou tradicí. Každé topné těleso je pečlivě zkontrolováno a opatřeno antikorozní kataforézní úpravou, která zajistí dlouhou trvanlivost výrobku s 5letou garancí.

Při výběru designového radiátoru ideálního přesně pro vás je vhodné prohlédnout si naši nabídku radiátorů podle fotografií. Zvolíte si tak nejlepší typ radiátoru pro vaše potřeby a také druh připojení tepelného zařízení. Naše radiátory designové jsou vždy jedinečné, dodací termíny se tedy mohou blížit k 6 týdnům.

Autokosmetika

Náš e-shop nabízí vše, co potřebujete pro váš domov ze sortimentu drogerie. Můžete si vybrat s nepřeberného množství čisticích prostředků, autokosmetiky, potřeb pro úklid domácnosti, hygienických potřeb, kosmetiky pro ženy i muže a dalších produktů drogerie, které vám usnadní péči o vaši domácnost i váš zevnějšek.

V oddělení autokosmetika najdete kompletní servis potřebný k udržení čistoty vašeho auta. K správnému ošetření vaší palubní desky a pro její krásný vzhled je dobré zabrousit do naší sekce autokosmetiky a vyzkoušet přípravky určené na čistění, konzervaci a ochranu přístrojových desek vašeho vozidla, ať už je z plastu nebo luxusní kůže.

V oddělení autokosmetiky dále naleznete směsi vhodné do ostřikovačů, které vám usnadní mnoho času – mohou eliminovat nerovnosti povrchu skla a snižují také přilnavost vody, čímž pomohou stěračům během deště s prací a působí tak proti jejich opotřebování.

Ze sortimentu autokosmetiky si u nás můžete také vybrat z různých druhů čističů a ošetřovačů pneumatik, šamponů k mytí aut nebo čističů skel a disků. Investice do autokosmetiky je rozumným vkladem do vašeho auta, které se díky správné péči bude jen lesknout a sníží se výrazně jeho možnosti opotřebení.

Pokud chcete, ať se auto nejenom blýská, ale i krásně voní, vyberte si v naší sekci autokosmetiky z osvěžovačů nejrůznějších vůní a aromat.

V našem sortimentu drogerie naleznete vše, co je potřeba pro pohodný úklid domácnosti. Můžete u nás nakupovat přípravky z drogerie, které jsou vhodné pro úklid koupelny, oken podlah i koberců. Dále prací prostředky, mýdla i osvěžovače vzduchu z našeho sortimentu drogerie zajistí, že váš domov bude příjemně vonět ve všech jeho zákoutích. Hygienické a kosmetické potřeby Vám zase pomohou lépe pečovat o své tělo a nebát se rozmazlovat celou vaši rodinu. Naše kosmetika ze sekce drogerie je vhodná pro muže, ženy, ale nezapomíná ani na děti. Nabízíme totiž šetrné kosmetické přípravky vhodné pro nejmladší členy rodiny – ať už se jedná o šampony, sprchová mýdla nebo vlhčené ubrousky. Náš výběr drogerie vám umožní nakupovat pro vaši domácnost a rodinu příjemně z pohodlí domova.

Stavby Brno

Naše stavební firma se zabývá realizováním staveb v Brně. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti, které se promítají na kvalitě námi odvedené práce. Stavební firma BP stavinvest s.r.o. v Brně se zaměřuje na realizaci novostaveb rodinných domů, rekonstrukci rodinných domů a komerčních prostor, rekonstrukci bytů a bytových jader, půdní nástavby a vestavby, zateplovací práce a na další široké spektrum stavebních prací. Neváhejte nás tedy v této záležitosti oslovit. Věříme, že dokážeme naplnit Vaše očekávání.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má individuální potřeby a požadavky, proto ke každému také takto přistupujeme. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat. Rádi Vám odborně poradíme v oblasti staveb v Brně, vytvoříme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení a vypracujeme architektonický návrh.

Uvědomujeme si, že na trhu stavebních firem v Brně působí mnoho společností a uspěje jen ta nejlepší. Navázali jsme tedy spolupráci s mediálně známým designérem Ing. Arch. Davidem Machačem známým z pořadu televize Prima Jak se staví sen. Stavby Brno nejlépe realizuje stavební firma Brno BP invest s.r.o. Nezáleží jestli chcete postavit rodinný dům, opravit byt, postavit garáž, zrekonstruovat starou chatu, nebo postavit sklad pro zboží k Vašemu obchodu. Se vším si brněnská stavební firma BP invest s.r.o. poradí.

Neváhejte kontaktovat stavební firmu BP stavinvest s.r.o. v Brně. Společně zrealizujeme Vaše lepší bydlení.

Zahradní architektura

Přírodní plocha, která je výrazem ekologické udržitelnosti a stability. Biokoridor je složka krajiny, která citlivě propojuje jednotlivé biocentra a je charakterizována jako pásmo přírody – v lesích může být biokoridorem cesta, v polích plní funkci biokoridoru potoky nebo křovinné meze. Obecně lze říci, že biokoridor linie rozdílného rostlinstva, která se táhne jednolitou krajinou.

Naše realizace zahrad zahrnuje i výstavbu biokoridorů, které umožní nejrozličnějším organismům pohybovat se nerušeně přírodou. Milovníci živých tvorů vždy ocení mít v rámci své zahradní architektury možnost pomoci zvířatům bez problémů migrovat krajinou.

Vystavění biokoridoru je možné v rámci realizace zahrad, parků, podél dopravních komunikací nebo u vodního toku. Realizace biokoridoru je třeba pečlivě promyslet. Biokoridor musí do dané oblasti perfektně zapadnout a celkově sjednotit oblasti, které spojuje v jedno příjemné místo, které vhodně doplní již fungující ekosystém a poskytne všem návštěvníkům odpočinek.

Zahradní architektura je komplexní oblast, která musí zohledňovat veškeré rostlinstvo, které je v plánu vysadit – hodí se do daného prostředí zvolená zeleň a jak na sebe působí jednotlivé rostlinné odrůdy? Dalším cílem zahradní architektury je usnadnit život tvorům, kteří se na část pozemku zatoulají – jsou rostliny neškodné pro všechny živočichy žijící v této oblasti ve volné přírodě, neztíží jim výsadba zvolených rostlin nějakým způsobem život? Všechny zmíněné problémy musí brát zahradní architektura na vědomí a to platí dvojnásob při realizaci zahrady typu biokoridor, která by měla být typická svou šetrností k životnímu prostředí a ekologickou stabilitou, která dopřává lidem i jiné zvířeně prostor, kde se mohou svobodně potulovat a zkoumat krásy přírody.

Rekonstrukce bytového jádra

RK-instav se zaměřuje na rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, velkoformátové dlažby a obklady, zednické a vyklízecí práce atd.

Rekonstrukce bytového jádra je žádaná služba posledních let, protože mnoho lidí si přeje zvýšit komfort bydlení ve svém panelovém domě. Komfort bydlení je velmi důležitý pro příjemnou atmosféru doma. Pokud máte zájem o rekonstrukci bytového jádra obraťte se na nás a my s Vámi rádi zkonzultujeme Vaši situaci a navrhneme ideální technické řešení, které náš tým zkušených pracovníků s mnohaletou praxí realizuje. U naší společnosti máte vždy jistotu v tom, že rekonstrukce bytového jádra nebude přehnaně drahá a bude hotová přesně v termínu dokončení.

Mnoho lidí se obává nepořádku, hluku a omezené možnosti využívání domácnosti po dobu rekonstrukce bytového jádra. Ani to pro nás není problém. Jsme schopni provést kompletní rekonstrukci bez bourání a za plného provozu. Všechny stavební úpravy jsme schopni dokončit za sedm dní.

Mnoho lidí, kteří si koupí byt není spokojeno se stavem koupelny. Koupelna je zastaralá a nevzhledná. To však není problém pro naši společnosti. Jsme schopni provést velice kvalitní a rychlou rekonstrukci koupelny a Vy si budete moci užívat novou, krásnou a čistou koupelnu, která Vám bude dělat radost každé ráno.

Uvědomujeme si, že každý zákazník má individuální potřeby a požadavky, proto ke každému také takto přistupujeme. Naším cílem je spokojený zákazník, který se za námi bude dále vracet. Zajistíme tedy komplexní služby a Vy se nebudete muset o nic starat.

Kontaktujte společnost RK-instav ještě dnes a domluvte si nezávaznou schůzku na naší pobočce, abychom probrali Vaši poptávku.

Energetické posudky

Úspora energií a energetická úspora budov je zájmem každého vlastníka domu či komerčního objektu a především stavebníka, který chce mít energeticky úsporný dům a také vyhovět všem právním předpisům, které platí pro tuto oblast.

Pokud patříte do této skupiny a uvažujete o podání žádosti o dotaci v rámci státního programu Zelená úsporám, budete potřebovat energetický posudek. Pokud se obrátíte na společnost Atelier 2007 se sídlem v Brně, můžete se spolehnout na vzorné služby zahrnující nejen vypracování energetického posudku, ale i žádosti do programu Nová zelená úsporám 2015. Společnost zpracovává odborné energetické posudky včetně související projektové dokumentace. Postup k získání dotace v programu NZÚ 2015 na rodinný dům začíná nejprve konzultací, za kterou nic neplatíte. Další fází je přehodnocení akce, což vás přijde na 2.000 Kč, následuje vypracování samotného energetického posudku a projektové dokumentace za 5 až 18 tisíc Kč podle velikosti objektu. Zbývající úkony týkající se kompletace povinných příloh k žádosti o dotaci a vlastní administrace žádosti jsou zdarma.

Energetické posudky v rukou odborníků

Vedle této činnosti společnost Atelier 2007 nabízí i další služby v oblasti poradenství a konzultací k úsporám energií a týkající se nízkoenergetických a pasivních domů. Kromě zpracování energetických posudků, společnost zpracovává také energetické audity, projektovou dokumentaci včetně inženýrské činnosti a průkazy energetické náročnosti. Tyto průkazy jsou povinné od r. 2009 pro novostavby a větší renovace starších budov. Od r. 2013 se postupně zavádí povinnost mít průkaz i při prodeji nebo novém pronájmu budovy nebo její určité části.

Energetické posudky společnost zpracovává podle příslušných právních předpisů, zejména s vyhláškou č. 213/2001 Sb., která byla novelizována vyhláškou č. 425/2004 Sb. O vypracování energetických posudků může žádat individuální stavebník, společenství vlastníků nebo jakýkoliv vlastník budovy i z vlastního rozhodnutí v případech změn a opatření ke snížení energetické náročnosti budovy. Z těchto údajů vyplývá, že energetické posudky jsou jednodušší variantou oproti energetickým auditům.

Ing. Pavlína Heřmanová
Tel.: 776 145 095
E-mail: hermanova@atelier2007.cz
Gorkého 2/12, 602 00 Brno
Horská 2960/26, 616 00 Brno

OK365.cz Internetový magazín

Rubriky

Archiv: